خرید این فایل به صورت تکی


Buy a file

شما میتوانید بدون تهیه اشتراک ویژه ، این فایل را به صورت تکی خریداری نموده و بلافاصله پس از خرید آن را دانلود کنید . با این کار شما میتوانید بدون پرداخت هزینه اشتراک و تنها با پرداخت هزینه این فایل ، آن را خریداری و دانلود کنید. این روش خرید نیازی به ثبت نام و عضویت در سایت ندارد ، لذا با صرف کمترین زمان ممکن می توانید این فایل را خریداری و دانلود کنید .
خرید شما موجب کمک به بهبود سرعت و کیفیت بهتر ارائه خدمات خواهد شد !


نام فایل
حجم فایل 1 MB
قیمت خرید فایل 1500 تومان

دانلود فایل به صورت رایگان


Free Download

شما میتوانید بدون تهیه اشتراک و یا خرید ، این فایل را به صورت رایگان و با سرعت کمتر و محدود دانلود کنید . برای دانلود بی وقفه و با حداکثر سرعت دانلود پیشنهاد می کنیم اقدام به عضویت در پرشین رام و تهیه اشتراک ویژه نموده و یا فایل را به صورت تکی خریداری نمایید . خرید شما موجب کمک به بهبود سرعت و کیفیت بهتر ارائه خدمات خواهد شد . با خرید فایل و یا تهیه اشتراک کلیه فایل ها را می توانید با حداکثر سرعت دانلود و بدون محدودیت در تعداد یا سرعت ، بدون وقفه دانلود کنید .


نام فایل
حجم فایل 1 MB
قابلیت ادامه دانلود
زمان انتظار برای دانلود 5 ثانیه
سرعت دانلود 512 KB/s
کاربر گرامی
به منظور سهولت در دانلود فایل های موجود در پرشین رام ، می توانید با ثبت نام و خرید اشتراک های ویژه تمامی فایل های مورد نیاز خود را بدون وقفه دانلود کنید و یا در صورتی که قبلاً ثبت نام کرده اید ، وارد اکانت خود شده و اقدام به خرید یا تمدید اشتراک ویژه نموده ، سپس فایل های مورد نیاز خود را به راحتی دانلود نمایید .

ورود به سیستمکلمه عبور خود را فراموش کرده اید ؟ بازیابی کلمه عبور

تا کنون اقدام به ایجاد حساب نکرده اید ؟ هم اکنون ثبت نام کنید

Powered By MiladWorkShop VIP System - Copyright © 2018